Apache Paschall Memorial Showcase

by Insider Exposure

Charlotte, NC

Apr 26-28

Teams
Scheduled
Replay

1Dream 2021

Division: 16u

Carolina Waves Carter 2021

Division: 16u

Carolina Waves Ramel

Division: 16u

Diamond in the Rough Skills Academy

Division: 16u

DME Silver

Division: 16u

Fernwood Lady Falcons 15/16u

Division: 16u

Florida Lady Huskies

Division: 16u

GA Metros 2021

Division: 16u

LKN1

Division: 16u

NC Lady GEMS Mungo

Division: 16u

Phoenix Select 10th

Division: 16u

Southern Ballers Black Ice

Division: 16u

Team Loaded 2021 Scott

Division: 16u

Team Sol 16u/10th

Division: 16u

UC Elite 16u

Division: 16u

Upward Stars Upstate BR

Division: 16u

WV Dream

Division: 16u

1Dream Maroon

Division: 16/17u Bracket 2

Gulf Coast Twisters Black

Division: 16/17u Bracket 2

Lady Team South Carolina (Columbia)

Division: 16/17u Bracket 2

Low Country Elite

Division: 16/17u Bracket 2

NC Cavs

Division: 16/17u Bracket 2

NC Lady GEMS Taylor

Division: 16/17u Bracket 2

SoMD Spartans

Division: 16/17u Bracket 2

South GA Lady Shooters

Division: 16/17u Bracket 2

South Georgia Starz

Division: 16/17u Bracket 2

Team252 17u (Ben)

Division: 16/17u Bracket 2

Team Felton Frank

Division: 16/17u Bracket 2

Team Loaded 2021 Davis

Division: 16/17u Bracket 2

Team Loaded NC

Division: 16/17u Bracket 2

Triangle Lady Knights

Division: 16/17u Bracket 2

Upward Stars Upstate MD

Division: 16/17u Bracket 2

VA Heat

Division: 16/17u Bracket 2

WV Dream

Division: 16/17u Bracket 2

1Dream Blue

Division: 16/17u Bracket 1

B-Elite

Division: 16/17u Bracket 1

Carolina Lady Rising Stars

Division: 16/17u Bracket 1

Carolina Play Hard

Division: 16/17u Bracket 1

Diamond in the Rough Skills Academy

Division: 16/17u Bracket 1

GA Metros 2020 Grant

Division: 16/17u Bracket 1

Gulf Coast Twisters Gold

Division: 16/17u Bracket 1

Lady Aces

Division: 16/17u Bracket 1

ML Gators

Division: 16/17u Bracket 1

NC Spartans 17U

Division: 16/17u Bracket 1

Phoenix Select 10th

Division: 16/17u Bracket 1

Southern Ballers Black Ice 2019

Division: 16/17u Bracket 1

Team Loaded 2020 Davis

Division: 16/17u Bracket 1

Team Sol 16u/10th

Division: 16/17u Bracket 1

Team Sol 17u

Division: 16/17u Bracket 1

Tier 1 Blaze 2020

Division: 16/17u Bracket 1

UC Elite 17u

Division: 16/17u Bracket 1

WV Dream

Division: 16/17u Bracket 1

1Dream 2022

Division: 15/16u

Carolina Dynasty Chaos

Division: 15/16u

Carolina Waves Carter 2022

Division: 15/16u

GA Metros 2022

Division: 15/16u

Lady Attack

Division: 15/16u

Lady Phoenix 9th Rocky

Division: 15/16u

Manimal Elite Girls 2022

Division: 15/16u

NC Lady Ballers 2023

Division: 15/16u

Team252 15u (Tiera)

Division: 15/16u

Team Sol 15u Gold

Division: 15/16u

Team United 14u

Division: 15/16u

Tier 1 Blaze 2022

Division: 15/16u

1Dream 2023

Division: 14/15u

Carolina Cavaliers

Division: 14/15u

Carolina Flames

Division: 14/15u

Carolina Waves Watkins

Division: 14/15u

Classic City Ballers

Division: 14/15u

Fernwood Lady Falcons 13/14u

Division: 14/15u

LKN1

Division: 14/15u

Manimal Elite Girls 2023

Division: 14/15u

NC Lady GEMS Cole

Division: 14/15u

NC Lady GEMS TJ

Division: 14/15u

Team252 14u Earl

Division: 14/15u

Team Felton 2024 National

Division: 14/15u

Team Felton Seward 2023

Division: 14/15u

Team Hickory

Division: 14/15u

Team Loaded 2023 Edmonds

Division: 14/15u

Team Sol 14u

Division: 14/15u

Lady Attack

Division: 13u

Team252 13u Erica

Division: 13u

Team Felton 2024 Drew

Division: 13u

Team Felton 2025 Brooks

Division: 13u

Team Loaded 2025 Fleming

Division: 13u

The Strong Ctr. 2024

Division: 13u

No available teams!

Live Now

00
more live games

Future Games

00
more future games

Nothing scheduled yet!

Recently Played

00
more past games

No available replays!

Event Filters

Clear Filter

Team

Division

Day

Court

Filter

Loading