City of Roses Live (NCAA)

by Hoop Source

Portland, OR

Apr 26-28

Teams
Scheduled
Replay

Prestige Basketball

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

Renton Select (Red)

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

Sheldon Storm (Green)

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

Sheldon Storm (Red)

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

Team Flash

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

The Future (Musser)

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

The Future (Rico)

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

The LAB (Onyx)

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

Upper Left Legion (Grey)

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

Xpress (Josh)

Division: Boys - 8th Grade (D2/D3)

Dynasty Elite 2023 (Black)

Division: Boys - 8th Grade (D1)

Inner City Basketball

Division: Boys - 8th Grade (D1)

Maeko

Division: Boys - 8th Grade (D1)

NW Athletics (7)

Division: Boys - 8th Grade (D1)

PDX Elite

Division: Boys - 8th Grade (D1)

Portland Supreme

Division: Boys - 8th Grade (D1)

Rose City Rebels

Division: Boys - 8th Grade (D1)

Spokane Elite (Danielson)

Division: Boys - 8th Grade (D1)

Team PUSH NW

Division: Boys - 8th Grade (D1)

Chrome Elite

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

Maeko

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

MV Thunder

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

NW Lightning (6)

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

Overtime Training

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

Pacific Rim Basketball

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

Team Bradley

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

Team Jones OR (Garrison)

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

The Future (Bodine)

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

The Future (Parsell)

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

Upper Left Legion (White)

Division: Boys - 7th Grade (D2/D3)

Dynasty Elite 2025 (Red)

Division: Boys - 7th Grade (D1)

FAST

Division: Boys - 7th Grade (D1)

Inner City Basketball

Division: Boys - 7th Grade (D1)

NW Lightning (7)

Division: Boys - 7th Grade (D1)

Spokane Select

Division: Boys - 7th Grade (D1)

Team Bradley

Division: Boys - 7th Grade (D1)

* Cache Valley Elite

Division: Boys - 17U (Showcase)

Colorado Havoc

Division: Boys - 17U (Showcase)

Colorado Titans (Gold)

Division: Boys - 17U (Showcase)

* Deep III (Gilbert)

Division: Boys - 17U (Showcase)

Hotshots Elite (Select)

Division: Boys - 17U (Showcase)

Maeko

Division: Boys - 17U (Showcase)

Mo Hustle (16) (Lamont)

Division: Boys - 17U (Showcase)

Mo Hustle (Tru)

Division: Boys - 17U (Showcase)

Play Hard Play Smart

Division: Boys - 17U (Showcase)

Team Bradley

Division: Boys - 17U (Showcase)

Team Jones OR (Hedgecock)

Division: Boys - 17U (Showcase)

Team PUSH NW (Black)

Division: Boys - 17U (Showcase)

The Force Basketball

Division: Boys - 17U (Showcase)

Xpress (Shon)

Division: Boys - 17U (Showcase)

Central Valley Legacy

Division: Boys - 17U (Premier)

Colorado Titans (Black)

Division: Boys - 17U (Premier)

Deep III (Desmond)

Division: Boys - 17U (Premier)

Deep III (Nelson)

Division: Boys - 17U (Premier)

Fusion Elite Basketball

Division: Boys - 17U (Premier)

Hoop Skills Academy Predators

Division: Boys - 17U (Premier)

PDX Pride

Division: Boys - 17U (Premier)

PDX Vipers

Division: Boys - 17U (Premier)

PNW Sixers (Red)

Division: Boys - 17U (Premier)

Roots Academy

Division: Boys - 17U (Premier)

Seattle Swish

Division: Boys - 17U (Premier)

SJ All-Stars

Division: Boys - 17U (Premier)

Tacoma Swish

Division: Boys - 17U (Premier)

Team PUSH NW (Red)

Division: Boys - 17U (Premier)

The LAB (Gold)

Division: Boys - 17U (Premier)

Upper Left Legion (Green)

Division: Boys - 17U (Premier)

WA Prospects

Division: Boys - 17U (Premier)

WA Supreme (Purple)

Division: Boys - 17U (Premier)

West

Division: Boys - 17U (Premier)

A-Train Oregon Magic

Division: Boys - 16U (Showcase)

* Cache Valley Elite (Nelson)

Division: Boys - 16U (Showcase)

Cache Valley Elite (Skabelund)

Division: Boys - 16U (Showcase)

Colorado Titans (Gold)

Division: Boys - 16U (Showcase)

Hotshots Elite (Select)

Division: Boys - 16U (Showcase)

Maeko

Division: Boys - 16U (Showcase)

Overtime Training

Division: Boys - 16U (Showcase)

Pacific Rim Basketball

Division: Boys - 16U (Showcase)

* Play Hard Play Smart

Division: Boys - 16U (Showcase)

Team Bradley

Division: Boys - 16U (Showcase)

The Force Basketball

Division: Boys - 16U (Showcase)

24/7

Division: Boys - 16U (Premier)

East Bay Soldiers

Division: Boys - 16U (Premier)

* Fuego

Division: Boys - 16U (Premier)

Fusion Elite Basketball

Division: Boys - 16U (Premier)

Hoop Skills Academy Predators

Division: Boys - 16U (Premier)

SJ All-Stars

Division: Boys - 16U (Premier)

Tacoma Swish (Blue)

Division: Boys - 16U (Premier)

Tacoma Swish (Red)

Division: Boys - 16U (Premier)

Team Blackout

Division: Boys - 16U (Premier)

Upper Left Legion (Black)

Division: Boys - 16U (Premier)

WA Supreme (Purple)

Division: Boys - 16U (Premier)

Cache Valley Elite

Division: Boys - 15U (Showcase)

Dynasty Elite 2023 (Red)

Division: Boys - 15U (Showcase)

FCP (SW WA)

Division: Boys - 15U (Showcase)

Go Hard BB

Division: Boys - 15U (Showcase)

Hotshots Elite (Select)

Division: Boys - 15U (Showcase)

Inner City Basketball

Division: Boys - 15U (Showcase)

Maeko

Division: Boys - 15U (Showcase)

Matt Barnes Elite (Black)

Division: Boys - 15U (Showcase)

NCW Hoops

Division: Boys - 15U (Showcase)

Play Hard Play Smart (Gold)

Division: Boys - 15U (Showcase)

Play Hard Play Smart (Silver)

Division: Boys - 15U (Showcase)

SF Rebels Gauntlet

Division: Boys - 15U (Showcase)

Sherwood Bowmen

Division: Boys - 15U (Showcase)

Spokane Select

Division: Boys - 15U (Showcase)

Team Esface

Division: Boys - 15U (Showcase)

Team Flight (Black)

Division: Boys - 15U (Showcase)

Team Jones OR (Ratliff)

Division: Boys - 15U (Showcase)

Team PUSH NW (Black)

Division: Boys - 15U (Showcase)

The Force Basketball

Division: Boys - 15U (Showcase)

Utah Premier Elite

Division: Boys - 15U (Showcase)

Vallejo Knicks (2022)

Division: Boys - 15U (Showcase)

WA Prospects

Division: Boys - 15U (Showcase)

1on1 Basketball

Division: Boys - 15U (Premier)

2 City Basketball

Division: Boys - 15U (Premier)

Barlow (2023)

Division: Boys - 15U (Premier)

Colorado Titans (Gold)

Division: Boys - 15U (Premier)

Elite 24

Division: Boys - 15U (Premier)

Fusion Elite Basketball

Division: Boys - 15U (Premier)

* Hotshots Elite (Supreme)

Division: Boys - 15U (Premier)

JR Elite

Division: Boys - 15U (Premier)

Pacific Rim Basketball

Division: Boys - 15U (Premier)

Tacoma Swish

Division: Boys - 15U (Premier)

Team Beast

Division: Boys - 15U (Premier)

Team Flight (Green)

Division: Boys - 15U (Premier)

Team PUSH NW (Red)

Division: Boys - 15U (Premier)

The Future (Vasquez)

Division: Boys - 15U (Premier)

The LAB (White)

Division: Boys - 15U (Premier)

Xpress (Dustin)

Division: Boys - 15U (Premier)

No available teams!

Live Now

00
more live games

Future Games

00
more future games

Nothing scheduled yet!

Recently Played

00
more past games

No available replays!

Event Filters

Clear Filter

Team

Division

Day

Court

Filter

Loading