Event Filters

Clear Filters

Team

Division

Day

Venue + Court

Venue

Court

Peach State Southern Exposure National (2020)

by Tournament Of Champions Exposure Events

Atlanta, GA

Jul 31-Aug 2, 2020

Teams
Highlights
Replays

BallerTV will only be covering games at Hebron Christian Academy for this event.

BallerTV will only be covering games at Hebron Christian Academy for this event.

94 Feet

Division: 14U/8th Grade Boys

Aim High

Division: 16U/10th Grade Boys

Atlanta Lakers

Division: 17U/11th Grade Boys

Aztec

Division: 17U/11th Grade Boys

Aztecs

Division: 16U/10th Grade Boys

Broward Storm

Division: 15U/9th Grade Boys

BROWARD STORM

Division: 17U/11th Grade Boys

Canton Soar

Division: Middle Schools Girls

Ceasar Elite

Division: 17U/11th Grade Boys

Cherokee Spurs 2026

Division: 12U/6th Grade Boys

Classic City Ballers

Division: JV Girls

Classic City Ballers

Division: 15U/9th Grade Boys

Classic City Ballers

Division: 16U/10th Grade Boys

Classic City Ballers

Division: Middle Schools Girls

Classic City Ballers

Division: 14U/8th Grade Boys

Classic City Ballers

Division: 6th Grade Girls

Coach Harris Team Stat

Division: 14U/8th Grade Boys

Elite Jr Sports

Division: 13U/7th Grade Boys

Empire City

Division: 16U/10th Grade Boys

Empire City

Division: 17U/11th Grade Boys

ESBA Elite

Division: 17U/11th Grade Boys

ESBA Elite 16u

Division: 16U/10th Grade Boys

GAME ELITE

Division: 16U/10th Grade Boys

Game Elite 2025

Division: 14U/8th Grade Boys

Game Elite 360 - Next Play

Division: 15U/9th Grade Boys

Game Elite Tara

Division: 17U/11th Grade Boys

GA Select All-Stars (Mauge)

Division: 17U/11th Grade Boys

Georgia Elite

Division: 12U/6th Grade Boys

Georgia Fever

Division: 6th Grade Girls

Georgia Fire

Division: 17U/11th Grade Boys

Georgia Flames

Division: Middle Schools Girls

Georgia Ignites

Division: 13U/7th Grade Boys

Georgia State Warriors

Division: 4th/5th Grade Boys

Georgia State Warriors

Division: 14U/8th Grade Boys

Georgia State Warriors Black

Division: 12U/6th Grade Boys

Georgia State Warriors Elite

Division: 15U/9th Grade Boys

Georgia State Warriors Gold

Division: 12U/6th Grade Boys

Gwinnett Express

Division: JV Girls

Gwinnett Express

Division: 4th/5th Grade Boys

Gwinnett Express

Division: 17U/11th Grade Girls

Hawks Elite

Division: 17U/11th Grade Boys

Hawks Elite

Division: 16U/10th Grade Boys

Higher Goal Heat

Division: 4th/5th Grade Boys

Higher Goal Heat

Division: 17U/11th Grade Boys

Higher Goal Heat

Division: 14U/8th Grade Boys

Hoop-Phi

Division: 16U/10th Grade Boys

Hornets 8th Blue

Division: 14U/8th Grade Boys

Hornets 8th Gold

Division: 14U/8th Grade Boys

IBALL

Division: Middle Schools Girls

IBALL

Division: 14U/8th Grade Boys

IBALL

Division: 6th Grade Girls

IBALL

Division: 16U/10th Grade Boys

JHS Lady Elite 17U

Division: 17U/11th Grade Girls

JHS Lady Elite 17U

Division: JV Girls

Lady Hornets

Division: Middle Schools Girls

Lady Hornets 6th

Division: 6th Grade Girls

Lady Monarchs

Division: JV Girls

Liberty Roadrunners

Division: JV Girls

Liberty Roadrunners

Division: Middle Schools Girls

Metro Elite

Division: 15U/9th Grade Boys

Metro Elite

Division: 14U/8th Grade Boys

Mississippi Sports Academy

Division: 17U/11th Grade Boys

Mobile Hornets 11th

Division: 17U/11th Grade Boys

Mobile Hornets 7th

Division: 13U/7th Grade Boys

Monarchs

Division: 13U/7th Grade Boys

Monarchs

Division: 15U/9th Grade Boys

New Orleans Lady Raiders

Division: 6th Grade Girls

Nike Team Elite (Coach Mann)

Division: 17U/11th Grade Girls

Nike Team Elite (Coach T)

Division: JV Girls

Nike Team Elite (Kiki)

Division: JV Girls

Nike Team Elite (Sessions)

Division: 17U/11th Grade Girls

Play To Score

Division: JV Girls

Promise Elite

Division: 15U/9th Grade Boys

Promise Elite

Division: 16U/10th Grade Boys

Promise Elite

Division: 13U/7th Grade Boys

Promise Elite Black

Division: 12U/6th Grade Boys

Promise Elite Coach Dante

Division: 4th/5th Grade Boys

Promise Elite Coach O

Division: 4th/5th Grade Boys

Promise Elite Red

Division: 12U/6th Grade Boys

SBC

Division: 17U/11th Grade Boys

SBC

Division: 16U/10th Grade Boys

SkillSet Elite

Division: 16U/10th Grade Boys

Smoove Improvement

Division: 14U/8th Grade Boys

SNPR Academy

Division: 14U/8th Grade Boys

South Ga Wolves

Division: 17U/11th Grade Boys

Team Foe

Division: 17U/11th Grade Boys

Team Foe

Division: 15U/9th Grade Boys

Team Mamba

Division: 16U/10th Grade Boys

Team Mamba Black

Division: 16U/10th Grade Boys

Team Pensacola Elite

Division: 15U/9th Grade Boys

Team Pensacola Elite

Division: 16U/10th Grade Boys

Team Soar - Warriors

Division: 6th Grade Girls

Team Trojans

Division: 12U/6th Grade Boys

West Orlando Wildcats

Division: 17U/11th Grade Boys

YBA Eagles

Division: 17U/11th Grade Boys

No available teams!

Filter

There was a problem with your order

We could not process your order.

Loading