Replays
-
Neumann-Goretti 54 Jersey Force 35
-
Downingtown West wins 49-48 over Delcastle
-
Roman Catholic picks up the 52-39 win against Gill St. Bernard's
-
Delco Christian emerges victorious in matchup against Salesianum, 32-29
-
Olympus Red wins 41-38 over Constitution
-
Bonner-Prendergast triumphant over Gill St. Bernard's, 52-49
-
Archbishop Carroll emerges victorious in matchup against Lincoln, 50-43
-
Westtown gets the victory over Wildwood Catholic, 57-52
-
Willingboro wins 54-47 over C.B. West
-
Cherry Hill East defeats Devon Prep, 56-37
-
Sun Valley 55 St. George's 47
-
Neumann-Goretti victorious over Phelps School, 57-37
-
Archbishop Ryan emerges victorious in matchup against Cherokee, 44-32
-
Parkland triumphant over Eastern, 59-52
-
Shipley School puts down Hun School with the 49-43 victory
-
Math, Civics, Sciences with a win over Marist, 47-34
-
Carroll wins 44-35 over Montgomery
-
Cherry Hill East 57 Great Valley 52
-
Allentown wins 44-41 over Devon Prep
-
Bonner-Prendergast picks up the 41-40 win against Camden
-
St. George's wins 46-35 over Archbishop Ryan
-
Downington East picks up the 50-43 win against Holy Redeemer
-
Methacton gets the victory over Montgomery, 48-42
-
Downington East picks up the 34-31 win against Delcastle
-
C.B. West emerges victorious in matchup against Cherry Hill West, 55-48
-
Willingboro defeats Bensalem, 57-43
-
Bishop Eustance wins 48-33 over Archbishop Wood
-
Downingtown West gets the victory over St. Augustine Prep, 44-33
-
Bishop Eustance defeats West Catholic, 39-33
-
York wins 58-50 over Neshaminy
-
It's a wash between Methacton and Marist
-
Council Rock North 39 Great Valley 37
-
Roman Catholic gets the victory over Wildwood Catholic, 53-42
-
Marist 48 Methacton 43
-
Marist defeats Math, Civics, Sciences, 40-33
-
Sankofa Freedom wins 40-37 over Rutgers Prep
-
Delco Christian defeats Ewing, 35-25
-
West Catholic gets the victory over Atlantic City, 49-21
-
Bishop Shanahan wins 54-37 over Cherry Hill West
-
St. Joe's Prep gets the victory over Sanford School, 46-34
-
Timber Creek defeats Bensalem, 61-34
-
Olympus Grey defeats Constitution, 36-26
-
Timber Creek wins 53-40 over Bishop Shanahan
-
Cardinal O'Hara steps up for 44-34 win over Council Rock North
-
Hun School with a win over Friends' Central, 37-26
-
Olympus Grey 40 Constitution 29
-
Olympus Grey defeats Shipley School, 59-43
-
Westtown picks up the 39-26 win against Camden
-
Sanford School defeats Archbishop Wood, 37-36
-
St. Joe's Prep puts down Atlantic City with the 36-25 victory
-
St. Augustine Prep wins 48-31 over Cheltenham
-
Cheltenham gets the victory over Holy Redeemer, 57-54
-
Salesianum triumphant over Pennsbury, 42-36
-
Neshaminy triumphant over Ewing, 43-21
-
York wins 34-28 over Pennsbury
-
Cherokee 51 Parkland 42
-
Phelps School wins 58-54 over Abington
-
Jersey Force picks up the 48-46 win against Sankofa Freedom
-
Abington emerges victorious in matchup against Rutgers Prep, 45-42
-
Sun Valley 47 Eastern 31
Highlights
-
Cherry Hill East defeats Devon Prep, 56-37
-
Cherry Hill East defeats Devon Prep, 56-37
-
Council Rock North 39 Great Valley 37
-
Council Rock North 39 Great Valley 37
-
Shipley School puts down Hun School with the 49-43 victory
-
Shipley School puts down Hun School with the 49-43 victory
-
Olympus Grey defeats Constitution, 36-26
-
Olympus Grey defeats Constitution, 36-26
-
Olympus Grey defeats Constitution, 36-26
-
Olympus Grey 40 Constitution 29
-
Olympus Grey 40 Constitution 29
-
Olympus Grey 40 Constitution 29
-
Cherry Hill East 57 Great Valley 52
-
Cherry Hill East 57 Great Valley 52
-
Allentown wins 44-41 over Devon Prep
-
Allentown wins 44-41 over Devon Prep
-
Allentown wins 44-41 over Devon Prep
-
Cardinal O'Hara steps up for 44-34 win over Council Rock North
-
Cardinal O'Hara steps up for 44-34 win over Council Rock North
-
Olympus Grey defeats Shipley School, 59-43
-
Olympus Grey defeats Shipley School, 59-43
-
Hun School with a win over Friends' Central, 37-26
-
Hun School with a win over Friends' Central, 37-26
-
Olympus Red wins 41-38 over Constitution
-
Olympus Red wins 41-38 over Constitution
-
Olympus Red wins 41-38 over Constitution
-
Roman Catholic gets the victory over Wildwood Catholic, 53-42
-
Roman Catholic gets the victory over Wildwood Catholic, 53-42
-
Bonner-Prendergast triumphant over Gill St. Bernard's, 52-49
-
Bonner-Prendergast triumphant over Gill St. Bernard's, 52-49
-
Westtown picks up the 39-26 win against Camden
-
Downington East picks up the 34-31 win against Delcastle
-
Downington East picks up the 34-31 win against Delcastle
-
Downington East picks up the 34-31 win against Delcastle
-
Cheltenham gets the victory over Holy Redeemer, 57-54
-
Cheltenham gets the victory over Holy Redeemer, 57-54
-
Downingtown West gets the victory over St. Augustine Prep, 44-33
-
Downingtown West gets the victory over St. Augustine Prep, 44-33
-
Roman Catholic picks up the 52-39 win against Gill St. Bernard's
-
Roman Catholic picks up the 52-39 win against Gill St. Bernard's
-
Roman Catholic picks up the 52-39 win against Gill St. Bernard's
-
Bonner-Prendergast picks up the 41-40 win against Camden
-
Westtown gets the victory over Wildwood Catholic, 57-52
-
Westtown gets the victory over Wildwood Catholic, 57-52
-
St. Augustine Prep wins 48-31 over Cheltenham
-
St. Augustine Prep wins 48-31 over Cheltenham
-
St. Augustine Prep wins 48-31 over Cheltenham
-
Downingtown West wins 49-48 over Delcastle
-
Downingtown West wins 49-48 over Delcastle
-
Downington East picks up the 50-43 win against Holy Redeemer
-
Downington East picks up the 50-43 win against Holy Redeemer
-
Bishop Eustance defeats West Catholic, 39-33
-
Bishop Eustance defeats West Catholic, 39-33
-
St. Joe's Prep puts down Atlantic City with the 36-25 victory
-
St. Joe's Prep puts down Atlantic City with the 36-25 victory
-
Sanford School defeats Archbishop Wood, 37-36
-
Sanford School defeats Archbishop Wood, 37-36
-
Sanford School defeats Archbishop Wood, 37-36
-
Willingboro wins 54-47 over C.B. West
-
Willingboro wins 54-47 over C.B. West
-
Willingboro wins 54-47 over C.B. West
-
Bishop Shanahan wins 54-37 over Cherry Hill West
-
Bishop Shanahan wins 54-37 over Cherry Hill West
-
Timber Creek defeats Bensalem, 61-34
-
West Catholic gets the victory over Atlantic City, 49-21
-
West Catholic gets the victory over Atlantic City, 49-21
-
St. Joe's Prep gets the victory over Sanford School, 46-34
-
St. Joe's Prep gets the victory over Sanford School, 46-34
-
St. Joe's Prep gets the victory over Sanford School, 46-34
-
Bishop Eustance wins 48-33 over Archbishop Wood
-
Bishop Eustance wins 48-33 over Archbishop Wood
-
C.B. West emerges victorious in matchup against Cherry Hill West, 55-48
-
C.B. West emerges victorious in matchup against Cherry Hill West, 55-48
-
Timber Creek wins 53-40 over Bishop Shanahan
-
Timber Creek wins 53-40 over Bishop Shanahan
-
Timber Creek wins 53-40 over Bishop Shanahan
-
Willingboro defeats Bensalem, 57-43
-
Willingboro defeats Bensalem, 57-43
-
Salesianum triumphant over Pennsbury, 42-36
-
York wins 58-50 over Neshaminy
-
York wins 58-50 over Neshaminy
-
Delco Christian defeats Ewing, 35-25
-
Carroll wins 44-35 over Montgomery
-
Carroll wins 44-35 over Montgomery
-
Marist 48 Methacton 43
-
Marist 48 Methacton 43
-
Marist 48 Methacton 43
-
Math, Civics, Sciences with a win over Marist, 47-34
-
Neshaminy triumphant over Ewing, 43-21
-
Neshaminy triumphant over Ewing, 43-21
-
York wins 34-28 over Pennsbury
-
Delco Christian emerges victorious in matchup against Salesianum, 32-29
-
Delco Christian emerges victorious in matchup against Salesianum, 32-29
-
Delco Christian emerges victorious in matchup against Salesianum, 32-29
-
Archbishop Carroll emerges victorious in matchup against Lincoln, 50-43
-
Marist defeats Math, Civics, Sciences, 40-33
-
Methacton gets the victory over Montgomery, 48-42
-
Methacton gets the victory over Montgomery, 48-42
-
Methacton gets the victory over Montgomery, 48-42
-
Abington emerges victorious in matchup against Rutgers Prep, 45-42
-
Abington emerges victorious in matchup against Rutgers Prep, 45-42
-
Neumann-Goretti victorious over Phelps School, 57-37
-
Neumann-Goretti victorious over Phelps School, 57-37
-
Neumann-Goretti victorious over Phelps School, 57-37
-
Jersey Force picks up the 48-46 win against Sankofa Freedom
-
Jersey Force picks up the 48-46 win against Sankofa Freedom
-
Sun Valley 55 St. George's 47
-
Sun Valley 55 St. George's 47
-
Archbishop Ryan emerges victorious in matchup against Cherokee, 44-32
-
Archbishop Ryan emerges victorious in matchup against Cherokee, 44-32
-
Parkland triumphant over Eastern, 59-52
-
Sankofa Freedom wins 40-37 over Rutgers Prep
-
Sankofa Freedom wins 40-37 over Rutgers Prep
-
Phelps School wins 58-54 over Abington
-
Phelps School wins 58-54 over Abington
-
Phelps School wins 58-54 over Abington
-
Neumann-Goretti 54 Jersey Force 35
-
Neumann-Goretti 54 Jersey Force 35
-
Neumann-Goretti 54 Jersey Force 35
-
Sun Valley 47 Eastern 31
-
Sun Valley 47 Eastern 31
-
Sun Valley 47 Eastern 31
-
St. George's wins 46-35 over Archbishop Ryan
-
St. George's wins 46-35 over Archbishop Ryan
-
Cherokee 51 Parkland 42
-
Cherokee 51 Parkland 42
-
Cherokee 51 Parkland 42